• 001
  • 002
  • 003

DSC06335
Razem od 20 lat

Dnia 10 października 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Gostyniu obchodziliśmy Jubileusz XX-lecia naszego Domu. Uroczystość odbyła się pod hasłem „Razem od 20 lat w Środowiskowym Domu Samopomocy w Gostyniu”. 
Na początku Pani Kierownik Violetta Skorupska powitała zaproszonych gości, sympatyków, sponsorów, zaproszone placówki oraz rodziców i uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Gostyniu. Po krótkiej prezentacji historycznej powstania naszej placówki, głos zabrali m.in. Burmistrz Gostynia Jerzy Kulak, Starosta Gostyński Robert Marcinkowski, ks. prałat Artur Przybył oraz kierownicy zaproszonych ośrodków i sympatycy naszego Domu.
Pani Kierownik podziękowała także kadrze terapeutycznej i pracownikom za współpracę oraz wręczyła wraz z Panią Sekretarz Gminy Renatą Ignasiak każdemu symboliczną różę. 
Ostatnim punktem programu był przygotowany przez uczestników ŚDS program artystyczny nawiązujący do wiersza Juliana Tuwima „Lokomotywa”.
Nie obyło się też bez przepysznego jubileuszowego tortu, który uroczyście wjechał na gromkie „Sto lat” odśpiewane przez wszystkich gości. 
Dziękujemy sponsorom, przyjaciołom, sympatykom, rodzicom za wspólne przeżycie tej wzniosłej uroczystości. 
Zapraszamy do foto-galerii.